PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMAČKY Z MATEMATIKY

EFEKTIVNÍ NÁSTROJ DO VAŠÍ VÝUKY

img description

JAK ZAPOJIT TECHAMBITION DO PŘÍPRAVY NA PŘIJÍMAČKY?

Podívejte se na záznamy našich webinářů

SHLÉDNOUT WEBINÁŘ

Techambition je šikovný nástroj pro učitele matematiky

V Techambition jsme vytvořili interaktivní obsah zaměřený na přijímací zkoušky na střední školy. Naším cílem je ušetřit čas učitelům ve výuce a studentům pomoci v plném pochopení látky. Díky umělé inteligenci  jsme zkombinovali prvky osobního doučování a učebnice a vytvořili nástroj, který je efektivní a finančně dostupný.

OBSAH, KTERÝ STUDENTŮM AUTOMATICKY RADÍ

Asi Vás nepřekvapí, že největší strašák v přijímačkách od CERMATu jsou slovní úlohy. Naučili by se je žáci lépe, kdyby jim někdo napověděl pokaždé, když si neví rady? Jistě! Proto jsme vytvořili chytré kalkulačky, které žákům dají zpětnou vazbu na jakoukoliv úvahu nad slovní úlohou! Přesvědčte se ve videu.

REPORTY, KTERÉ UČITELŮM POMOHOU ZPESTŘIT VÝUKU

Pomáháme učitelům zařadit do výuky metody, které studenty naučí spolupracovat, argumentovat a ptát se. Díky nim učitelé zlepší vztah studentů k výuce, ti pak v průměru dobrovolně vypočítají 2x více příkladů.

ÚKOL S DISKUZÍ

Naučíte naslouchat, argumentovat a přiznat chybu.

Studenti si vytvoří názor na zadanou látku. Techambition vybere vhodné koncepty pro diskuzi ve skupinkách a navrhne jejich složení tak, aby vzájemná debata měla náboj, studenti si doplnili potřebné znalosti a snížili se rozdíly v pochopení napříč třídou.

img description
img description

SKUPINOVÁ VÝUKA

Naučíte vysvětlovat, trpělivosti a odpovědnosti za druhé.

Studenti ve skupinkách společně řeší matematické problémy. Techambition navrhne efektivní složení skupin a pro každý krok vybere zodpovědného vedoucího. Pomůže Vám také s motivací jednotlivců tak, aby celá skupina měla významný zájem na tom, aby se nikdo z jejích členů jen tak nevezl.

PŘEVRÁCENÁ TŘÍDA

Naučíte správně se zeptat, samostatnosti a odpovědnosti.

Studenti si mimo školu nastudují novou látku a připraví otázky. Ve škole o nich diskutují se spolužáky a učitelem. Techambition učitele dopředu upozorní na problematická místa a doporučí vizualizace pro další výklad.

img description
img description

SAMOSTUDIUM

Studenti se naučí počítat, řešit úlohy a odvozovat vlastní závěry.

Studenti samostatně prochází lekcemi. Po každé chybě dostanou nápovědu tak, aby měl každý svým tempem šanci naučit se vše, co potřebuje.

Ceník

Obsah v Techambition se zaměřuje na přípravu studentů k přijímacím zkouškám od CERMATu. Je vhodný zejména pro výuku v 8. a 9. třídě.

Bezplatná verze:

Techambition si můžete vyzkoušet na 2 týdny zdarma.

Plná verze:

Plná verze Techambition pro přípravu na přijímačky stojí 280 Kč za studenta na rok.

MÁTE ZÁJEM O LICENCI PRO VAŠI ŠKOLU? NAPIŠTE NÁM!

img description

Jakub Stránský

jakub.stransky@techambition.com

NAPSAT E-MAIL

WEBINÁŘE

Pravidelně pořádáme webináře, kde se o Techambition dozvíte více!

VÍCE

NÁVODY

Koukněte na stránku s návody, kde se dozvíte mnoho užitečných informací.

VÍCE